Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

13 серпня 2018

Жити краще в охайних селах і місті

Сьогодні, 13 серпня відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації за участі голови райдержадміністрації Валерія Радібеди та його заступника Володимира Карпенка.

Найбільше хвилюють і вкотре обговорювалися на засіданні питання благоустрою в районі. Свідомі жителів Сновщини хочуть жити в чистих і охайних селах та місті. Тому на зібрання запросили інспектора з благоустрою міської ради Сергія Вороб`я, який вислухав зауваження і пропозиції членів громадської ради та відповів на запитання. А їх було багато. Чому навіть на центральних вулицях  міста повно покинутих будинків, біля яких не косяться бур’яни і валяться паркани, а їхніх власників не штрафують?

Що робить міська рада на виконання закону про роздільний збір сміття і його переробку? Чому за літо так і не приведені в порядок відповідними дорожніми службами узбіччя доріг по району? Чи у всіх селах ОТГ виділені земельні ділянки під сміттєзвалище і коли нарешті добудують полігон твердих побутових відходів під Сновськом? Найбільш активними на засіданні були члени громадської ради Іван Зуб, Віктор Єрмоленко та Костянтин Шевченко. Після обговорення на засіданні, громадська рада вирішила направити звернення з озвучених проблем до міської ради. А також члени дорадчого органу звертаються до керівництва і депутатів ОТГ про підтримку ідеї створити все ж таки громадську ради при міськраді. Адже нині саме міськрада тепер вирішує фінансові, економічні, культурно-розважальні  та інші питання на Сновщині, а громадські активісти хочуть брати участь у цьому процесі. Причому до складу нової громадської ради пропонується включити і активних екс-керівників району, і президентів шкіл, і волонтерів.

Про те, що 30 квітня ц.р. закінчилася Антитерористична операція (АТО)  і розпочалася Операція об’єднаних сил (ООС) нагадав присутнім Михайло Хомчук. На запитання про відзначення в районі Дня незалежності і Дня партизанської слави відповів заступник голови РДА Володимир Карпенко. Цікава пропозиція прозвучала від Івана Зуба стосовно оновлення постаменту при в’їзді у Сновськ з боку Гвоздиківки: «А чому б надпис на ньому не змінювати щороку? Наприклад вже зараз написати там не з 10-ю річницею (як це зробили при його встановленні), а з 27-ю річницею Незалежності України».

Всі прийняті рішення були направлені на розгляд до райдержадміністрації та міської ради, а наступне засідання громадської ради запланували на жовтень.

Лариса МАРТИНЕНКО, голова громадської ради при райдержадміністрації