Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

16 серпня 2018

Про протидію та запобіганню насильству говорили на засіданні міжвідомчої районної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

Притягнення до кримінальної відповідальності, побудова притулків для постраждалих від насильства в родині, спеціальні програми для кривдників — і це ще далеко не всі новели Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», що набув чинності в грудні минулого року.

Про особливості його реалізації та зміни формату роботи з цього напрямку в регіонах детально 16 серпня 2018 року під час робочого візиту на Чернігівщину розповіла Наталія Федорович, заступник Міністра соціальної політики України. У нараді також взяли участь заступник голови ОДА Наталія Романова, представники профільних установ та організацій, в онлайн-режимі доєдналися й РДА та ОТГ області.

— Закон виписаний таким чином, щоб під його дію підпадають не лише родини у класичному розумінні, а й особи, що мають стосунки близькі до сімейних. Це дає можливість попередити чи захистити від будь-якого виду насильства більшу кількість людей.

За результатами наради і відбулося засідання міжвідомчої районної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми в якій прийняли участь представники райдержадміністрації, об’єднаної територіальної громади, поліції та бюро правової допомоги. Під час якого було розглянуто можливості співпраці між усіма суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насиллю. Особливу увагу приділили заме запровадження заходів, щодо запобіганню насиллю, шляхом проведення правопросвітнецьких заходів серед населення та молоді в цілому, посилення роботи психологів в навчальних закладах усіх рівнів з метою виявлення ознак можливого вчинення насилля відносно дітей з метою його протидії.

По закінченню заходу учасники обмінялися методичними матеріалами та інформаційними буклетами розробленими в межах національного правопросвітнецького проекту «Я маю право!» відповідної тематики з метою розповсюдження серед населення різних категорій.

Нагадуємо, що правова допомога надається Сновським бюро правової допомоги з 9-00 год. до 18-00 год. з понеділка по п'ятницю за адресою: м. Сновськ, вул. Миру 51а, тел.: (0254) 2-13-48.

Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 9-00 год. до 18-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Героїв АТО, буд.9, тел.: (0244) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103