Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

29 серпня 2018

У Сновську відбулася конференція педагогічних працівників

28 серпня 2018 року у Будинку культури відбулася конференція педагогічних працівників. У роботі конференції взяли участь начальник управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Микола Конопацький, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, голова міської ради Олександр Медведьов.

Валерій Радібеда у своєму виступі підкреслив: « Освітня галузь завжди була і є пріоритетною у діяльності держави. Як зазначив Президент України Петро Порошенко-була проведена колосальна робота, аби розробити й прийняти новий Закону України «Про освіту». І тепер починається конкретна кропітка робота, щоб якісно змінити стандарти навчання і виховання підростаючого покоління. Концепція Нової української школи передбачає, насамперед, зміни у ставленні до дитини: повагу й увагу до неї, прагнення знайти оптимальний спосіб для її ефективного навчання, впровадження педагогіки партнерства».

Керівники району та громади вручили нагороди педагогічним працівникам, які зробили значний внесок у розвиток галузі освіти Сновщини.