Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

14 вересня 2018

Ліс-живий скарб нашої землі, неоціненне багатство країни, унікальний витвір природи і людської праці, що має важливе економічне та екологічне значення. Кожен ліс вимагає до себе дбайливого ставлення. В Україні День працівників лісу щорічно святкують в золоту пору осені. Це професійне свято для всіх тих, хто стоїть на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, розуміє його проблеми і з чистими думками приходить до нього.

Шановні працівники лісу!

Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Бажаю, щоб це свято принесло у ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє. Щиро зичимо, благополуччя, реалізації ваших кращих задумів і щасливої долі, мудрості і терпіння, злагоди і достатку, творчих успіхів на благо України. Прийміть слова щирої вдячності і пошани за вашу працю, за все те, що ви робите для добробуту нинішнього і майбутніх поколінь.

Голова районної державної адміністрації                                                                                                              Валерій Радібеда