Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

26 жовтня 2018

Кожна дитина має гарантоване право на оздоровлення і відпочинок.

Відпочинок та оздоровлення дітей це не тільки їх право гарантоване державою, а й відповідальне ставлення до підростаючого покоління кожного дорослого. Належне забезпечення відпочинково-оздоровчих послуг не лише поліпшує стан здоров’я дитячого організму, а й відновлює життєві сили, забезпечує зайнятість у період канікул, запобігає дитячій бездоглядності, дає можливість продовжити виховний процес та розвиток творчих здібностей кожної дитини.

Цього року на базі навчальних закладів району функціонувало 10 пришкільних таборів з денним перебуванням. З 19 червня по 09 липня працював Сновський дитячий заклад оздоровлення і відпочинку «Дружба», в якому урочисте відкриття зміни відбулось 21 червня.

Окрім того, Сновським районним центром первинної медико-санітарної допомоги надавались путівки до таких санаторіїв як: «Пролісок», «Затока», «Бердянський», «Джерело», «ім. Чкалова», «Солотвино», «Хаджибей», «Зелена гірка», «Прикарпатський».

За сприяння Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної адміністрації, діти мали можливість отримати послуги в таких закладах оздоровлення та відпочинку як: ДПУ «МДЦ «Артек», УДЦ «Молода гвардія», «Електронік», «Сонячний берег», «Дивосвіт» (смт Седнів). Порядок підбору та направлення дітей до закладів оздоровлення та відпочинку  здіснювалось на підставі розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 31 травня 2018 року № 305.

Фінансування оздоровчої кампанії та відпочинку дітей в 2018 році забезпечувалось за рахунок державного, обласного та міського бюджетів, а також позабюджетних коштів.

Так, за сприяння релігійної організації, 28 дітей Сновщини відпочили  в дитячому Християнському таборі «Агапе». Окрім того, матеріальну підтримку в забезпечені відпочинку та оздоровлення забезпечували ініціативні профспілкові організації району.

Загалом, з початку року 56 % дітей охоплено послугами з оздоровлення та відпочинку. З їх числа 38,5 %  це діти, які відповідно ст. 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок» потребують особливої соціальної уваги та підтримки.