back

Урочистості до свята.

02 листопада 2018

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  – вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

Відтак, напередодні 2 листопада, відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери. Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда, голова міської ради Олександр Медведьов, заступник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Луц, директор територіального центру соціального обслуговування міської ради Світлана Хоменко. Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю, та тепло сердець, яке вони дарують людям, також керівники висловили глибоку шану й велику повагу ветеранам системи соціального захисту та побажали присутнім міцного здоров’я, добробуту, злагоди і залишатися й надалі такими ж невтомними, завзятими, неспокійними душею і щедрими на добро.

Кращих соціальних працівників було нагороджено грамотами та подяками за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята.

З великим захопленням і щирою вдячністю присутні в залі аплодували артистам Сновського Будинку культури за позитив, який вони подарували організувавши святкову концертну програму.