Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

16 листопада 2018

Компенсації за самостійно придбані технічні засоби реабілітації для осіб з інвалідністю та дітям з інвалідністю.

           

Для осіб з інвалідністю та дітям з інвалідністю запроваджено з 2018 року виплату компенсації за самостійно придбані вироби.

 Особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю виплачується компенсація за:

  • допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому;

спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією;

  • протези молочної залози;
  • ліфи для кріплення протезів молочної залози, купальник;
  • ортези на верхні кінцівки, зокрема компресаційні рукава при лімфодемі;
  • друге крісло колісне.

 

Виплата компенсації здійснюється в порядку черговості на підставі фіскального чеку, що підтверджує придбання виробів особою з інвалідністю, законним представником дитини з інвалідністю, постраждалим внаслідок антитерористичної операції за фактичною вартістю виробу, у розмірі не вище граничної ціни засобу, встановленою Мінсоцполітики на відповідний рік.

Фіскальний чек (оригінал) для виплати компенсації передається особою з інвалідністю, законним представником дитини з інвалідністю до органу соціального захисту населення не пізніше 4 місяців з дати, зазначеної в фіскальному чеку.

Медичні показання для забезпечення ТЗР та виплати компенсації визначають медико-соціальні експертні комісії (МСЕК) з оформленням індивідуальної програми реабілітації, лікарсько-консультативні комісії лікувально-профілактичних закладів (ЛКК).  

Для реалізації зазначених можливостей необхідно звертатися до управління соціального захисту населення Сновської РДА м.Сновськ, вул.Гомельська,26, каб.12 або за телефоном 2-13-38