Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

З Міжнародним днем волонтера!

05 грудня 2018

Дорогі волонтери та небайдужі люди!

Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем волонтера!
Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.

У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

Дуже приємно, що жителі Сновського району не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Певен - кожен житель району вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям.

Висловлюю слова подяки за вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти.  Для вас найціннішою подякою є розуміння того, що ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки ваші підтримці, у зоні АТО воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати!

Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!
Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

Голова районної державної адміністрації                            Валерій Радібеда