Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

Енергетиків району привітали зі святом!

22 грудня 2018

Щороку 22 грудня, в день зимового сонцестояння, в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю року, коли робота енергетиків найбільш помітна. 

Голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, голова міської ради Олександр Медведьов та голова районної ради Ніна Кухаренко сьогодні взяли участь в урочистих зборах, які відбулися у відокремленому підрозділі «Щорський РЕМ ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» з нагоди Дня енергетика — професійного свята працівників енергетики України.

Директор ВП «Щорський РЕМ ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» Микола Михалко у своєму вітальному слові відзначив кращих працівників та зазначив, що свято припадає на останні дні грудня, тому до нього традиційно підбиваються підсумки року.

Керівники району, в свою чергу, також привітали зі святом та подякували енергетикам за сумлінну наполегливу працю задля розбудови та зміцнення енергетичної галузі Сновського району.

Щиро побажали всім працівникам міцного здоров’я, щастя, добра, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

Під час зустрічі були вручені Почесні грамоти районної державної адміністрації, районної та міської рад за багаторічну сумлінну працю, високі виробничі показники та з нагоди Дня енергетика.