Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

Новорічні вітання отримали діти з прийомних сімей та вихованці ДБСТ

29 грудня 2018

Голова Сновської райдержадміністрації Валерій Радібеда привітав з новорічно-різдвяними святами дітей прийомних сімей району.

Участь у заході також взяли представник служби у справах дітей райдержадміністрації Анна Могилей, секретар міської ради Наталя Самойлова та заступник міського голови – начальник Управління освіти, сімʼї, молоді та спорту Олена Коваленко.

Відтак в ході зустрічі Валерій Радібеда, вітаючи прийомні сім’ї, батьків вихователів та дітей дитячого будинку сімейного типу з прийдешніми святами зокрема, зазначив:- Дуже радує те, що є в нас такі люди, яким не байдужа доля дітей, які з тих чи інших причин, залишились без батьківського піклування. Я щиро дякую вам за вашу доброту, мужність та за найкращі людські якості. Нехай Господь Бог допомагає у вашій благородній справі. Після чого присутні вручили солодкі подарунки дітям.

На даний час в районі діє 1 дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується 7 дітей-сиріт, а також 8 прийомних сімей, в яких проживає 11 дітей підоблікової категорії, та 3 особи з їх числа.