Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

Привітання з Новорічними святами

30 грудня 2018

Дорогі жителі району!

У переддень Новорічних свят прийміть найщиріші вітання від районної державної адміністрації, від мене особисто зі світлими та радісними святами Нового року та Різдва Христового!

Рік, що минає, залишив по собі помітну віху в житті кожної  людини, кожного жителя нашого району.

Проводжаючи минулий рік, хочу сказати Вам, дорогі земляки, слова особливої вдячності та шани за працьовитість і оптимізм, за розуміння та підтримку, за все, що ми зуміли зробити разом з вами.

Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та  достатком ваші оселі.

Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.

Вірю, що 2019 рік стане роком стабілізації суспільно-політичного життя, економічного та соціально-культурного розвитку району.

Тож нехай у ці святкові дні Різдвяна зоря об'єднає усіх нас вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.

Веселих свят! Щастя, тепла, любові, сімейного затишку, успіхів та натхнення.

Голова районної державної адміністрації

Валерій Радібеда