Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

Робоча поїздка голови облдержадміністрації Олександра Мисника до Сновського району

30 січня 2019

У середу, 30 січня, голова облдержадміністрації Олександр Мисник та помічник народного депутата України Валерія Давиденка Ірина Синявська з робочим візитом перебували на Сновщині. Візит гостей розпочався із зустрічі з активом району в залі засідань райдержадміністрації. У зустрічі взяли участь депутати Чернігівської обласної ради Григорій Божок та Олег Хасенко, керівництво  районної державної адміністрації, міської ради, в.о. старост сіл, депутати міської та районної рад, керівники підприємств, установ, організацій, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, міської ради та районних служб, представники ЗМІ.

Метою робочої поїздки було ознайомлення з проблемами району та пошук спільних рішень щодо їх розв`язання. У ході зустрічі обговорено низку актуальних питань із життєзабезпечення району, напрацьовано шляхи вирішення проблемних питань, окреслено перспективи розвитку.

Про основні здобутки Сновської ОТГ за підсумками 2018 року та перспективи розвитку в поточному році доповів міський голова Олександр Медведьов.

Детально про децентралізацію, діючі реформи розповів голова обласної державної адміністрації Олександр Мисник.

- Необхідно знати потреби своєї громади і відповідно до цього розставляти пріоритети, тому що втілення в життя нових реформ, є справою тільки нас в вами.  Тільки доклавши зусиль,  кожен на своєму рівні та в окремій галузі, завдяки налагодженій взаємодії між владою, представниками громадськості, органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарської діяльності зможемо отримати бажаний результат та побачити дієві зрушення на краще - зауважив Олександр Мисник. - Саме тому я маю за мету відвідати кожен район області, аби мати інформацію з місць.

Підсумовуючи результати зустрічі, Валерій Радібеда зазначив, що сьогодні необхідно використовувати всі можливості для місцевого розвитку. Базою для цього обов’язково повинна бути Стратегія та План соціально-економічного розвитку району та громади, адже це – бачення на перспективу та конкретні кроки досягнення стратегічних цілей. Голова райдержадміністрації визначив головні завданням розвитку Сновщини на найближчий час та відмітив, що ми усі разом повинні докласти максимум зусиль для виконання цих завдань. «Зі свого боку я завжди готовий надати всіляку підтримку. Адже багато чого залежить від вас – вашої активності, креативності, від щирого прагнення до розвитку. Дякую всім, хто долучився до наших здобутків, за спільну працю. Переконаний, що разом ми зможемо досягти успіху та забезпечити стабільний розвиток Сновського району» - підкреслив Валерій Васильович.

Загалом зустріч пройшла конструктивно. Голова облдержадміністрації Олександр Мисник та помічник народного депутата України відповіли на всі поставлені запитання.

Очільник області разом із головами райдержадміністрації та міської ради  відвідали приватне виробниче комерційне підприємство «Імпульс».  В ході ознайомлення з технологічним процесом та матеріально-технічним забезпеченням зерносушильного  комплексу директор ПВКП «Імпульс» Григорій Синельник розповів про своє підприємство, яке надає послуги у сфері елеватора.

На даний час на підприємстві реалізується проект по будівництву зерноскладу з зерносушаркою. Загальна вартість проекту 50 млн. грн. Проект розрахований на 30 тисяч тонн зерна та буде реалізований протягом 2014-2024 років.

Станом на 01.01.2019 року освоєно 21,5 млн. грн.

Зараз на підприємстві створено 41 робоче місце.

Готовність проекту на сьогодні 43 %.

Введена в дію перша і друга черга проекту (всього заплановано 4 черги).

Вже збудовано 1 охолоджувальну ємкість для зберігання зерна потужністю 3 по 3,5 тис. т. (загальна потужність 10,5 тис. т.), встановлено ваги автомобільні та залізничні, 2 сушарки потужністю 700 т. на добу, завальну яму, котельню, лабораторію, майданчики для зберігання зерна у капронових рукавах по 180-200 т. зерна,  склад для дров.

Проведено огороджування території, монтаж обладнання, а саме  гідропідйомнику та ліній відвантаження на автотранспорт та залізницю, встановлено лебідку.

Здійснено пуск зерносушильної установки, яка працює на альтернативному паливі (дровах).

Завершена сертифікація лабораторії та зерноскладу.

 

Наступною була зустріч з колективом та ознайомлення з досвідом підготовки молодих спеціалістів робітничих спеціальностей та матеріально-технічним забезпеченням Сновського вищого професійного училища лісового господарства. 

директор закладу Лариса Дубина провела для гостей екскурсію та зазначила, що навчальний заклад заснований у 1967 році та дав путівку у життя 19 тисячам своїм вихованцям. Розрахункова потужність - 600 навчальних місць.

Загальний контингент станом на 01.11.2018 року – 437 учнів, які навчаються за такими професіями:

- лісник; єгер – 30 чол.;

- озеленювач; лісник; єгер - 76 чол.;

- верстатник деревообробних верстатів; столяр – 25 чол.;

- штукатур – 7 чол.;

- штукатур; лицювальник-плиточник, маляр - 83 чол.;

- кухар; кондитер - 108 чол.;

- кухар - 49 чол.

Також навчальний заклад здійснює підготовку молодших спеціалістів за спеціальністю «Лісове господарство» - 59 учнів.

Щороку, більше 180 слухачів отримують професію «Верстатник деревообробних верстатів» на базі нашого навчального закладу.

Типовий навчальний корпус має площу 1900,1 м. кв., де знаходяться 23 навчальні кабінети та 3 лабораторії, оснащені необхідним обладнанням, приладами, технічними засобами навчання (аудіо- і відеотехніка, діапроектори, мультимедійний проектор, тощо) та відповідною документацією.

Навчальні аудиторії в достатній кількості обладнані комп’ютерами, ноутбуками, мультимедійними проекторами, сканерами, принтерами та інше, є комп’ютерний клас, який має 16 комп’ютерів.

Функціонує 7 майстерень, обладнаних необхідною навчальною технікою, верстатами, машинами та іншими засобами навчання. Їх загальна площа 2392.9 м. кв..

Для здійснення навчання, практичних занять, дозвілля та проживання учнів заклад має:

- спортивний та актовий зали;

- бібліотеку з читальним залом;

- їдальню на 100 місць;

- гуртожиток на 400 місць;

- земельну ділянку площею 97.3 га;

- навчально-дослідне лісове господарство;

- навчальне кафе на 25 місць;

- приміщення для медичного обслуговування, фітнес-зал із сучасними тренажерами, спортивний майданчик та інші споруди, інвентар і приладдя, необхідні для фізичного виховання, гурткової, секційної та позаурочної роботи.

Матеріально-технічна база училища задовольняє вимоги навчальних планів і програм для підготовки висококваліфікованих робітників за професіями, по яких здійснюється підготовка.

 Училище має дві деревообробні майстерні: ручної обробки деревини та ручного електроінструменту та механічної обробки деревини. Майстерні обладнані всіма видами деревообробних верстаті та ручного електроінструменту.

На території ангару є лінія первинної обробки деревини яка включає в себе два стрічковопильні верстати, торцювальні, поздовжнього пиляння, чотирьох сторонній деревообробний верстат. У майстернях обладнано новітню сучасну аспереційну витяжку для видалення деревних відходів та тирси.