Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

Сновська СЮТ входить до п"ятірки кращих станцій юних техніків області

04 лютого 2019

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко зустрівся з колективом станції юних техніків Сновської міської ради.  

Підсумовуючи роботу за 2018 рік, директор СЮТ Микола Коршун з гордістю розповів про досягнення вихованців. Поспілкувавшись з керівниками гуртків, заступник голови райдержадміністрації вислухав проблеми позашкільників, найсуттєвішу із яких озвучив керівник закладу, щодо необхідності фінансової підтримки позашкілля.

Володимир Миколайович дослухався до озвучених проблем та подякував колективу, додавши, що: "Дитяча технічна творчість, яку розвивають працівники СЮТ – це формування готовності вихованців до обґрунтованого вибору професії, усвідомлення значення новаторства й винахідництва, цілеспрямованість, готовність до подолання труднощів на шляху досягнення мети. Завдання наставників – забезпечити   належні умови для розвитку дітей, захистити від негараздів життя та допомогти відкрити свої здібності й таланти".

Микола Федорович провів екскурсію закладом та ознайомив з основними напрямками роботи, зазначивши, що педагогічний колектив станції займається навчанням та вихованням дітей в позаурочний час не тільки в місті, а і в селах району.

Сьогодні в закладі працює 10 основних педагогічних працівників, 7 працівників обслуговуючого персоналу та 5 керівників гуртків працюють за сумісництвом.

В 35 гуртках займаються 483 вихованці, з них в сільській місцевості 75 вихованців.

Щорічно станція проводить:

  • районні змагання з фітодизайну;
  • районні змагання з початкового технічного моделювання молодших школярів;
  • районний (заочний) конкурс з комп’ютерного малюнка в графічному редакторі Paint.

 

Педагогічний колектив разом зі своїми вихованцями є постійним учасником різноманітних заходів районного, обласного  та всеукраїнського рівнів:

  • виставок-конкурсів науково-технічної творчості;
  •  виставок-конкурсів з  мистецтва оригамі;
  •  змагань з початкового технічного моделювання молодших школярів;
  •  змагань з картингу;
  • конкурсів «Український сувенір», «На крилах янгола», «Новорічні композиції», «Державні та народні символи України»;
  • конкурсів з комп‘ютерних технологій;
  • конкурсів веб-сайтів позашкільних закладів.

Веб-сайт станції в обласному конкурсі веб-сайтів позашкільних навчальних закладів неодноразово займав призові місця. Вихованці  закладу мають  досягнення  на  обласних  та  всеукраїнських змаганнях та конкурсах.

 

Загалом за щорічною підсумковою рейтинговою таблицею участі районів в обласних  масових заходах з науково-технічної творчості  наша СЮТ входить до  п’ятірки  кращих станцій юних техніків та центрів науково-технічної творчості  області.

У період літніх канікул педколектив станції юних техніків співпрацює з пришкільними таборами відпочинку.