back

По Всеукраїнську премію "Диво-дитина"

15 лютого 2019

У травні 2019 року у м. Києві відбудеться нагородження найталановитіших дітей країни Всеукраїнською премією «Диво-Дитина».

Основна мета Премії - пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України.

Премія вручається на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві, унікальні розумові або фізичні здібності; дітям-рятівникам.

Номінації Премії: «Найрозумніша дитина»; «Найтворча дитина»; «Найспортивніша    дитина»;    «Найдивовіжніша    дитина»;    «Найгероїчніша дитина».

Прийом анкет учасників та інших документів здійснюється до 15 березня 2019 року. До участі у премії запрошуються діти від 4-х до 13 років (включно), що мають унікальні та особливі здібності, які відповідають вищенаведеним номінаціям премії.

Щорічно Премія «Диво-Дитина» проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Київської міської державної адміністрації, Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державного «комітету телебачення і радіомовлення України та обласних державних адміністрацій.

Детальна інформація про конкурс «Диво-Дитина» розміщена на сайті: divo-dutuna.com.