Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

Забезпечення протезуванням

27 лютого 2019

ПРОТЕЗУВАННЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АТО ЗА НОВІТНІМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ

 

Забезпечення осіб протезуванням (ортезуванням), виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, передбачено Порядком протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в  антитерористичній операції або забезпечення її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №518.

Розгляд документів щодо протезування або ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, особи, яка втратила функціональні можливості кінцівок, здійснюється експертною групою, утвореною при Фонді соціального захисту інвалідів.

Для розгляду питання щодо протезування або ортезування виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, особа або її законний представник повинен подати особисто або надіслати поштою до фонду документи, що зазначені у пункті 10 Порядку.

Стосовно розгляду питання щодо протезування або ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями особа самостійно звертається до вітчизняного протезно-ортопедичного підприємства. Після звернення особи підприємство подає до фонду документи, які зазначені у п.17 Порядку. Перелік протезно-ортопедичних підприємств, що забезпечують такими виробами розміщено на сайті Мінсоцполітики.

 

 

Управління соціального захисту населення Сновської райдержадміністрації