Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

Вітали працівників житлово-комунального господарства

15 березня 2019

Традиційно у третю неділю березня в Україні відзначають своє професійне свято працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Напередодні свята голова районної державної адміністрації привітав комунальників та подякував їм за їх нелегку, часто невдячну, але надзвичайно потрібну людям працю: «Завдяки вашій праці у сім’ї українців потрапляють тепло і вода, газ та світло, гарнішають, розквітають вулиці, парки і сквери. Дякую вам, трудівники галузі, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей. Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!»

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята подяку Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської обласної державної адміністрації оголошено Кліменку В.О. – оператору ПрАТ «Комунальник». Почесною грамотою райдержадміністрації було відзначено Пинчука В.М. – пічника КП «Щорська ЖЕД». Подяку голови райдержадміністрації оголошено Колотуші Ю.В. – слюсарю аварійно-відновлювальних робіт ПрАТ «Комунальник» та Перегуді С.В. –  оператору дистанційного пульту керування ПрАТ «Комунальник».

 

 
 

Відділ економічного розвитку, ЖКГ,

надання адмін. послуг та з питань НС