Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

Електронний сервіс з проставленння апостиля

10 квітня 2019

З метою підвищення ефективності роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану та якості обслуговування громадян у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, Міністерством юстиції України запроваджено нові пілотні проекти, які дають можливість оптимізувати процес надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та створити сприятливі умови для їх отримання громадянами.

Один з таких пілотних проектів - електронний сервіс з проставлення апостиля.  Завдяки його запровадженню, будь-яка особа може з паспортом, відповідними документами, на яких необхідно проставити апостиль, документом про сплату послуги або документом (копією), який надає право на звільнення від сплати звернутися до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану . 

Переваги сервісу: із запровадженням Електронного реєстру апостиля значно спростився порядок подачі документів для проставлення апостиля та їх отримання. Громадянам не потрібно їхати до Києва, достатньо звернутися до відділу державної реєстрації актів цивільного стану за їх вибором.

Шановні громадяни! Нагадуємо Вам про можливість скористатися онлайн сервісами Міністерства юстиції України, які пов’язані з діяльністю відділів державної реєстрації актів цивільного стану, заощадивши свій вільний час. (https://minjust.gov.ua/)

 

Сновський районний відділ державної

реєстрації актів цивільного стану

Головного територіального управління

юстиції у Чернігівській області