Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

Щотижнева нарада щодо розв'язання актуальних питань соціально-економічного розвитку району

13 травня 2019

Сьогодні, 13 травня, голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда провів щотижневу оперативну нараду за участю заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, голови районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних управлінь, відділів та служб, на якій проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено коло головних завдань на найближчий період.

Розпочинаючи нараду Валерій Васильович коротко окреслив головні завдання, які в умовах сьогодення є найважливішими. На думку керівника метою роботи усіх структур району є забезпечення стабільної роботи усього господарського комплексу району, створення комфортних умов для життя усіх його жителів та їх соціальний захист.

Усі керівники стисло доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи, озвучили найнагальніші проблеми. Зокрема, начальник фінансового відділу райдержадміністрації Олена Рум’янцева доповіла щодо надходжень до бюджету району, а саме на пільги та субсидії для придбання твердого побутового палива і скрапленого газу – 3205694,53 грн.; на допомогу дітям, малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю – 2284829,58 грн. та інше.

Підприємствами житлово-комунального сектору розпочато підготовку до роботи в опалювальний період 2019-2020 року, ведеться постійний моніторинг стану виконання планових показників з підготовки, зазначила начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, надання адміністративних послуг та з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації. Також Наталія Близнюк повідомила, що на 15 травня заплановано проведення круглого столу за ініціативи Чернігівської торгово-промислової палати з суб’єктами підприємницької діяльності з метою донесення до малого та середнього бізнесу Сновського району послуг і можливостей Чернігівської ТПП.

Про роботу, що ведеться по прийому документів для оформлення різних видів соціальних допомог, доповіла заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Луц.  Також проінформувала присутніх, що підготовлені платіжні документи для оплати пільг та субсидій  (тверде паливо) на 14 травня.  Оформлені документи на трьох постраждалих осіб, внаслідок Чорнобильської катастрофи І категорії  для санаторно-курортного оздоровлення з 15 травня (1 особа) та 16 травня ( 2 особи).

Про найважливіші питання в галузі сільського господарства ознайомила начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Надія Дятел, а саме про те, що в районі комплекс весняно-польових робіт на стадії завершення, станом на 13 травня ярі культури посіяно на 93% площ. За 4 місяці 2019 року сільськогосподарськими підприємствами (в постійних цінах 2010 року) вироблено валової продукції на суму 2 млн. 612 тис. гривень.

Керівник апарату Олеся Гориченко зупинилася на питаннях з організації та підготовки до проведення розширеного засідання Колегії райдержадміністрації, а також повідомила, що 15 травня, з метою проведення індивідуально-профілактичної роботи спільно з начальником Сновського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації в Чернігівській області» заплановано виїзд за місцем проживання звільнених осіб від відбування покарання.

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко озвучив план проведення заходів з відзначення в районі Дня пам’яті жертв політичних репресій, програму проведення Міжнародного Дня музеїв. Також Володимир Миколайович  доповів про підсумки розширеного засідання обласної призовної комісії та про стан проведення призову громадян на строкову військову службу у районі.

Підсумовуючи роботу наради голова райдержадміністрації закликав до конструктивності та відповідальності кожного за доручену ділянку роботи.