Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

До відома виборців - зміни в законодавстві!

04 червня 2019

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

Зміни внесено Центральною виборчою комісією 29 травня 2019 року постановою №910 до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року №893 «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси».

Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця. Зазначена мотивація може бути викладена, зокрема, у такій формі: «за сімейними обставинами», «у зв’язку з відрядженням», «у зв’язку з виробничою необхідністю», «за місцем роботи», «за місцем навчання», «за місцем фактичного проживання», «у зв’язку із відпусткою», «у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням», тощо.

Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів або до органу ведення Державного реєстру виборців за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України «Про Державний реєстр виборців».

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Сновської райдержадміністрації заяви прийматимуться до 15 липня 2019 року включно у приміщенні районної державної адміністрації за адресою: м.Сновськ, вул.Незалежності, 19, каб. 14 (перший поверх). Телефон для довідок 2-15-37.

Відділ працює з понеділка по п’ятницю з 800  до 1700 год.,  обідня перерва з 1300 до 1400 год. (під час виборчого процесу у червні-липні відділ буде працювати також щосуботи та щонеділі з 900 до 1300год.).

Відділ ведення Державного реєстру виборців

апарату райдержадміністрації