Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, І категорії

30 липня 2019

Згідно до п.4 статті 20 Закону України  «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії мають право на щорічне безплатне забезпечення санаторно-курортними путівками шляхом надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, за надання послуг із санаторно-курортного лікування чи одержання за їх бажанням грошової компенсації у розмірі середньої вартості путівки в Україні. Порядок надання санаторно-курортного лікування, визначається  Кабінетом Міністрів України.

Керуючись  п. 7  Постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. N 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» громадяни, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи,  забезпечуються путівками на підставі:

— письмової  заяви з зазначенням бажаної пори року заїзду та санаторно-курортного закладу;

— довідки за формою 70-У;

— копії паспорту, копії ідентифікаційного коду, копії посвідчення та вкладки.

Для забезпечення санаторно-курортним лікуванням шляхом надання грошової допомоги та виплати грошової компенсації у наступному році, необхідно надати  заяву та комплект документів до 15 жовтня поточного року.

За інформацією управління соціального захисту населення