Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

Про стан пожежної безпеки в районі

08 серпня 2019

Сновські рятувальники знову докладають зусиль аби ліквідувати масові пожежі, які виникли внаслідок недбалого ставленням людей до питань пожежної безпеки в екосистемах Сновського району. За інформацією Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роти Чернігівської обласної державної адміністрації станом на 07 серпня займання сухої трави зафіксовані на відкритій території поблизу м. Сновськ на площі 16 га; біля с. Нові Млини вогонь поширився на територію близько 18 га; біля с. Заріччя - 20 га; біля с. Займище - 14 га.

У зв’язку з цими подіями, 8 серпня голова райдержадміністрації скликав членів комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачергове засідання, на якому було обговорено питання забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та прилеглих територій Сновського району. Провідний інспектор Сновського районного сектору УДСНС України в Чернігівській області Дмитро Гавриленко доповів, що на території Сновського району з початку року виникло 97 пожеж проти 51 пожежі у 2018 році. В екосистемах за звітній період виникло 68 пожежі (19 випадків за аналогічний період 2018 року), з них 51 пожежа поза межами населених пунктів (14 у 2018 році). В результаті даних пожеж пошкоджено 9 будівель, знищено (пошкоджено) торф'яників, трав'яного настилу, лісових масивів тощо 141 га, нанесено матеріальних збитків близько 4 млн. грн.

На даний час на гасінні пожеж задіяні працівники ДСНС міст Корюківка, Городня, Мена та Сновськ, загалом 21 чоловік особового складу.

За результатами наради всім причетним службам були видані відповідні доручення. Питання перебуває на постійному контролі керівництва району.

Пам"ятка 

 

Відділ економічного розвитку, ЖКГ, надання адміністративних послуг та з питань НС райдержадміністрації