Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

Дружній візит німецької делегації

02 вересня 2019

З 28 по 31 серпня в районі перебувала німецька делегація у складі шести чоловік з м. Фрьонденберг, що представляла громадську організацію «Коло друзів Сновська».

Дружні стосунки між містами Сновськ і Фрьонденберг розпочалися ще у 2000 році. З того часу неодноразово відбувався обмін делегаціями між двома містами.

Зокрема, цього літа четверо юнаків та дівчат зі шкіл сновщини, які мають найкращі успіхи у вивченні німецької мови, протягом двох тижнів були у міжнародному молодіжному таборі, де спілкувалися з однолітками з Німеччини, Бельгії і Франції.

Цьогорічний візит німецьких друзів, як завжди, був насичений цікавими зустрічами. Гості відвідали дванадцять закладів та установ району,  для кожного з яких зробили коштовний подарунок на згадку про своє перебування.

Куди б не завітали гості, скрізь панувала не вимушена і тепла атмосфера. Через це кожна попередня зустріч закінчувалася, а наступна зустріч починалася із запізненням.

Обом сторонам було цікаво дізнатися, як організовується діяльність у тому чи іншому закладі обо сфері в Україні і Німеччині.

У відповідь на подарунки наші земляки у своїх колективах порадували німців цікавими презентаціями, музичними вітаннями, пам'ятними сувенірами, пригощали смачними стравами.

Також відбулася офіційна зустріч з керівництвом райдержадміністрації і об’єднаної територіальної громади.

А ще гості вшанували пам'ять земляків, які загинули у зоні проведення ООС та німецьких і українських воїнів, що загинули у роки другої світової війни.

Головним результатом зустрічі стало те, що розпочаті в далекому 2000-му році дружні стосунки між друзями зі Сновська і Фрьонденберга зміцнюються і будуть продовжуватися і надалі.