back

Вітали працівників соціальної сфери району

01 листопада 2019

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. 

Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

Урочисті заходи з нагоди відзначення в районі Дня працівника соціальної сфери відбулися сьогодні. Зі словами привітання до працівників соціальної сфери звернулися заступник голови районної державної адміністрації Володимир Карпенко та міський голова Олександр Медведьов. Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю, і тепло сердець, яке вони дарують людям та нагородили Почесними грамотами, Подяками, а також привітали квітами та подарунками.

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарували колективи Сновського Будинку культури та дитячої музичної школи ім.Н.Рахліна.