back

Шановні працівники соціальної сфери!

03 листопада 2019

День працівника соціальної сфери - це свято людей, які першими приймають на себе хвилі людських проблем і в міру своїх можливостей допомагають вирішувати ці проблеми.

 

Професія працівника соціальної сфери на теренах сучасної України з’явилася в кінці 90-х років ХХ століття. Основним її завдання - є надання соціальної допомоги певним категоріям громадян, до яких відносяться пенсіонери, малозабезпечені сім’ї, та інші громадяни держави, які потрапили у складну життєву ситуацію, сприяння працевлаштуванню, забезпечення реалізації пільг та надання адресних допомог, житлових субсидій найуразливішим категоріям населення. Запровадження цього свята, підкреслило важливу та актуальну роль і значення цієї професії у багатогранному функціонуванні української держави. 

 

Шановні працівники соціальної сфери, результати вашої роботи завжди на виду. Адже завдяки самовідданому служінню обраній справі, ви приносите людям розраду і тепло, даруєте впевненість у завтрашньому дні, сприяєте поліпшенню добробуту населення та забезпечуєте належний рівень соціального захисту на Сновщині.

 

З нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

 

 

Голова районної державної адміністрації

Валерій Радібеда