back

Андрій Прокопенко: Автоматизований ваговий контроль — запорука збереження автошляхів Чернігівщини

28 травня 2020

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним. Обговорили перспективи облаштування пунктів габаритно-вагового контролю на дорогах Чернігівської області.

 

— Проблема порушення правил вантажних перевезень є дуже актуальною для нашої області. Враховуючи те, що в цьому році ми вкладаємо безпрецедентні кошти в дорожнє будівництво, доречним є інвестування і в забезпечення вагового контролю, — підкреслив Андрій Прокопенко.

 

Що дає комплекс:

1. Збільшується термін експлуатації дорожнього полотна приблизно вдвічі.
2. Надходження додаткових коштів в місцевий бюджет від штрафних санкцій (незабаром буде прийнято нове законодавство).
3. Програмне забезпечення дозволяє в автоматичному режимі, без участі інспекторів, проводити зважування автівок, відеофіксацію тощо. Усі дані передаються до Центру обробки даних Укртрансбезпеки.

 

— Проведемо консультації зі Службою автомобільних доріг Чернігівської області, щоб врахувати облаштування додаткових карманів при будівництві та ремонтах автошляхів вже в цьому році, — підсумував голова ОДА.

 

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко: Автоматизований ваговий контроль — запорука збереження автошляхів Чернігівщини