back

30 квітня 2015

Профспілкові збори працівників державних установ

28 квітня відбулися звітно-виборчі профспілкові збори працівників державних установ Щорського району.

В роботі зборів взяв участь голова райкому профспілки працівників державних установ Володимир Карпенко, члени профспілки райдержадміністрації, районної ради та члени профгруп органів місцевого самоврядування.

Питаннями порядку денного засідання були заслуховування звіту голови профспілкового комітету за період роботи з 2010 по 2015 рік; вибори голови профспілкової організації, профспілкового комітету, ревізійної комісії та делегатів на районну профспілкову конференцію профспілки працівників державних установ; затвердження Положення про профспілкову організацію.

Виступаючи доповідачем з першого питання порядку денного засідання голова профспілкового комітету райради та райдержадміністрації Наталія Смоляк поінформувала присутніх про чисельність профспілки, основні зміни що сталися в складі Президії за період 2010-2015 роки; про заходи, які вживались з метою забезпечення соціального захисту членів профспілки та виконання інших положень Колективного договору. Не оминула своєю увагою Наталія Олегівна найбільш активних членів профспілки, які здійснювали допомогу у профспілковій роботі. Подякувала всім за проявлену ініціативу у допомозі військовослужбовцям-землякам, які перебували або перебувають в зоні АТО, а також особам, які тимчасово переміщуються на територію району зі Сходу України.

Розглядаючи друге питання порядку денного присутніми було одноголосно підтримано пропозицію обрати головою профспілкового комітету райради та райдержадміністрації Смоляк Наталію Олегівну.

Окрім того, до складу профспілкового комітету увійшло 9 членів профспілки: Авдєєнко Н.Л., Близнюк Н.Ю., Деркач А.В., Деркач М.Ф., Добродій Б.О., Карчевська Н.К., Куліш Н.О., Смоляк Н.О., Халімон Ю.М.

Ревізійна комісія сформована у складі 3 осіб. Головою комісії обрано голову Єлінської сільської ради Ніну Кухаренко.

На районну профспілкову конференцію профспілки працівників державних установ, яка відбудеться 9 червня 2015 року, було прийнято рішення направити делегатів у кількості 19 чоловік.

По завершенню конференції присутні привітали Наталію Олегівну з обранням її головою профспілкового комітету райради та райдержадміністрації, побажавши їй успіхів, наснаги, витривалості в подальшій профспілковій діяльності на благо організації, діяльність якої спрямована за захист прав та інтересів працівників-членів профспілки.

Одразу по завершенню конференції, відбулось обговорення з трудовим колективом райдержадміністрації проекту змін та доповнень до положень Колективного договору на 2015-2017 роки.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації