back

11 вересня 2015

11 вересня 2015 року набирає чинності Закон України “Про відкритість використання публічних коштів”(далі-Закон).

З метою виконання вимог пункту 3 статті 3 Закону щодо оприлюднення інформації про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку, Казначейство повинно забезпечити щоденне надання інформації про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку для оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів.

Інформація про трансакції, пов’язані з видатками, які проводяться під грифом «цілком таємно», «таємно», «для службового користування», та видатками утворених відповідно до закону військових формувань, правоохоронних органів щодо забезпечення обороноздатності країни в особливий період або під час проведення антитерористичної операції, не підлягає оприлюдненню на єдиному веб-порталі використання публічних коштів. Інформація, яка містить персональні дані фізичної особи, підлягає оприлюдненню після захисту персональних даних.

На виконання Закону та з метою відокремлення зазначеної інформації підготовлено наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України», яким передбачено внесення змін до Реєстру бюджетних фінансових зобов’язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів.

Управлінням Державної казначейської служби України у Щорському районі Чернігівської області зазначену вище інформацію доведено до відома установ, які обслуговуються в управлінні.

Начальник Н.М.Бондар