back

21 жовтня 2015

Зустріч з кандидатами у мери міста

20 жовтня в районному будинку культури відбулась зустріч кандидатів на посаду голови міської ради. Із 9 осіб, які беруть участь у виборчих перегонах, взяло участь 8.

Для визначення черговості виступів, організаторами зустрічі було проведено жеребкування.

Під час своїх виступів кандидати провели коротке ознайомлення присутніх з біографічними відомостями зі свого життя та трудової діяльності. А також представили на розсуд присутніх своє бачення розвитку району, основні тези своєї передвиборчої програми, з якою вони йдуть на вибори та шляхи їх реалізації.

Виступи кожного кандидата були об’єднані однією спільною ідеєю –проведення благоустрою території міста, його розбудова та розвиток є можливим. В кожного з виступаючих було своє бачення того, в якому напрямку варто рухатись задля досягнення поставленої мети. Хтось акцентував увагу на можливості наповнення бюджету міста шляхом залучення інвесторів та впровадження заходів з енергоефективності, а хтось – реалізації заходів в напрямку зайнятості та розвитку дітей і молоді, в т.ч. розвитку зеленого туризму в районі.

По завершенню виступу кожного кандидата, присутні мали змогу поставити їм свої запитання та висловити побажання як можливому представнику територіальної громади міста Щорс. Серед яких були питання, що стосувались благоустрою міста, освітлення вулиць, ремонт дорожнього покриття, перегляд комунальних тарифів, реалізація норм закону України щодо декомунізації та перейменування міста, підтримка військовослужбовців – учасників АТО, активне звітування про роботу міської ради перед громадою та висвітлення її діяльності в місцевих ЗМІ.

Окрім того, перед початком зустрічі, організаторами було проведене невелике опитування присутніх стосовно питань, які їх цікавлять. З них вони відібрали 5 найбільш популярних, які стосувались прозорості використання бюджетних коштів, більш ефективної співпраці з представниками правоохоронних органів в районі, забезпечення зайнятості та розвитку дітей та молоді, в т.ч. щодо покращення роботи районного будинку культури та відновлення трибун на міському стадіоні, корупція в органах місцевого самоврядування та вільне володіння державною мовою кандидатами у мери.

Кожен кандидат мав змогу висловити свою точку зору і своє бачення вирішення тієї чи іншої проблеми. А на скільки вона співпадає з думкою громадськості покажуть результати виборів.

Cектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації