back

№363 від 22.10.08

28 вересня 2011Україна
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ


від 22 жовтня 2008 року N 363
м.ЧернігівЗареєстровано
в Головному управлінні юстиції
у Чернігівській області
12 листопада 2008 р. за № 49/710
Про встановлення граничного
розміру плати за проживання
у гуртожитках

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 “Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)” (зі змінами і доповненнями):

1. Встановити граничний розмір плати за проживання в гуртожитках (крім студентських гуртожитків) громадян України, осіб без громадянства та іноземців, які займають приміщення, що знаходяться у спільному користуванні кількох осіб, які не перебувають у сімейних відносинах на рівні 120 грн. за одне ліжко-місце на місяць протягом року ( з урахуванням ПДВ).

2. Конкретний розмір плати встановлюється власником гуртожитку, виходячи з економічної доцільності в межах граничного з урахуванням фактично понесених, але в межах нормативних витрат.

3. Вартість електроенергії, що використовується для роботи побутових електроприладів (мікрохвильових печей, електричних чайників, пральних машин тощо), комп’ютерної та оргтехніки, у плату за проживання у гуртожитку не включена і сплачується мешканцями додатково.

4. Головному управлінню економіки облдержадміністрації забезпечити подання розпорядження на державну реєстрацію до головного управління юстиції в області.

5. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації забезпечити офіційне оприлюднення розпорядження у пресі.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Білоус Н.В.

Голова обласної
державної адміністрації
  В.М. Хоменко