back

Нагороджено лауреатів обласного конкурсу «Жінка року - 2011»

13 грудня 2011

13 грудня в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка відбулося урочисте нагородження жінок-переможниць фіналу ХІV обласного фестивалю-конкурсу „Жінка року-2011”.

Цього дня на головній сцені області було представлено 27 жінок-лауреатів районних та міських конкурсів. Серед них лікарі, освітяни, митці і державні службовці, правоохоронці і аграрії, керівники підприємств і підприємці, і, звичайно, матері.

Переможницею цьогорічного конкурсу «Жінка року-2011» у номінації «Жінка – підкорювач спортивних висот» стала Таратухіна Надія Петрівна – старший тренер Чернігівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Надія Петрівна майстер спорту СРСР, п"ятикратна чемпіонка України центральної ради «Колос» в штовханні ядра та метання диску. Перший майстер спорту в Чернігівській області. Стаж тренерської роботи 43 роки. В 2011 році зі своїми вихованцями особисто брала участь в кубку області з легкої атлетики та зайняла I та II місце в метанні диску та штовханні ядра.

Вихованці Надії Петрівни на чемпіонаті України серед школярів в 2011 році (м. Біла Церква) вибороли: одну золоту медаль зі стрибків в висоту, дві срібні в штовханні ядра, та три бронзові нагороди з метання диску, І місце в VI юнацьких спортивних іграх Чернігівщини з легкої атлетики, І місце в чемпіонаті області з легкої атлетики, та ІІ місце в Кубку області з легкої атлетики. В 2011 році вихованці Таратухіної Н.П. на міжнародному турнірі з легкої атлетики на приз олімпійського чемпіона Юрія Білонога в м. Суми вибороли 5 медалей та головний приз турніру.

Надія Петрівна підготувала олімпійську чемпіонку з стрибків в довжину Оксану Зубковську, яка встановила світовий рекорд в Пекіні.