back

11 травня 2016

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє, про освітню програму - всесвітня студія (WorldWideStudies) - спрямовану на формування нового покоління української професійної еліти.

Програма пропонує підтримку громадянам України віком до 35 років в отриманні магістерського ступеню у найкращих університетах світу за наступними спеціальностями:

 аграрні науки

 екологія та охорона навколишнього середовища

 публічне право

 державне управління

 альтернативна енергетика

 аерокосмічна інженерія.

Розглядатимуться також заявки для отримання гранту і в інших галузях, але потенційні кандидати матимуть представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Гранти покриватимуть в першу чергу витрати на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Більшість грантів покриватиме до 60 % всієї необхідної суми, але за умови не більше 30 тис. доларів США за весь навчальний період (1-2 роки). Студенти повинні будуть покрити решту витрат своїм чи спонсорським коштом.

Кроки участі у програмі:

1. Складання всіх необхідних іспитів/тестів. Учасник (-ця) складає всі іспити/тести згідно з вимогами університету та магістерської програми для студентів-іноземців.

2. Подача документів для вступу в університет. Кандидат самостійно проходить всі вступні процедури, встановлені університетом, та знаходить додаткове джерело фінансування. Отримання листа про зарахування на обрані програми.

3. Подача заявки у Фонд на отримання гранту.

4. Співбесіда з відбірковим журі.

5. Оформлення Договору з Фондом. Підтвердження виділеного гранту, підписання Договору з Фондом.

6. Навчання за кордоном в університеті, моніторинг успішності, випуск.

7. Робота в Україні (щонайменше 5 років по завершенню навчання).

Заявка на отримання гранту подається у термін з 1 лютого по 15 травня кожного року.

Контакти: вул. Мечникова 2, м. Київ, 01601, Україна

Телефон: (044) 490-48-21

Електронна адреса: [email protected]

Додаткова інформація на сайті

http://worldwidestudies.org/ua/page/programm/