back

27 січня 2017

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про Міжнародну Організацію з Міграції (МОМ), яка є провідною міжурядовою організацією в галузі міграції та тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами.

Представництво МОМ з січня 2017 до липня 2018 буде реалізовувати проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом.

Основна мета проекту полягає у задоволенні потреб ВПО у відновленні та інтеграції та сприянні соціальній стабілізації та зміцненню довіри. Основними завданнями проекту є: підтримка громад, що приймають ВПО та зменшення напруги у громадах; сприяння примиренню, зміцненню довіри та соціальної згуртованості в гро-мадах в постконфліктних територіях; розширення засобів існування для ВПО; зміцнення потенціалу українських урядових установ для розвитку системи реєстрації ВПО.

Було оголошено конкурс для громад, зацікавлених в участі у проекті соціального згуртування, з метою покращення взаємодії між членами громад та ВПО. Проект соціального згуртування запланований до впровадження у 12 областях України, а саме у 35 громадах цих областей. Однією із попередньо обраних областей є Чернігівська область. У кожній громаді МОМ проводитиме тренінги з розвитку громад, після яких громада буде реалізовувати проект.

Детальна інформація та всі форми можна завантажити за посиланням: http://iom.org.ua/ua/ogoloshennya-pro-poshuk-potenciynih-partneriv-zacikavlenih-u-mozhlivosti-uchasti-u-proekti-ua1-2017

У разі виникнення запитань звертайтеся до контактної особи від МОМ Анни Єрьоміної (тел. 044 5685015, E-mail: [email protected]).