back

Привітання голови райдержадміністрації О.Шпака з Христовим Воскресінням

13 квітня 2012

Шановні жителі Куликівщини!

Прийміть найщиріші вітання зі світлим християнським святом Воскресіння Христового.

Кожен з нас зустрічає свято Великодня з благодатним почуттям радості та духовного очищення. Велич цієї божественної події надихає на праведні діла, кличе до милосердя, справедливості, любові до ближнього, нагадує про батьківську віру як джерело сили та невмирущості українського народу.

У Великий піст кожен із нас мав можливість наблизитися до Бога, пройти з ним земний шлях страждань і випробувань. Напередодні Великодня ми переосмислюємо праведність своїх помислів, бажань та вчинків. І вже з чистої сторінки маємо почати новий етап свого життя.

Сердечно вітаю всіх з радісним і світлим святом Воскресіння Христового – найбільш величним і шанованим днем для українського народу.

Нехай свято згуртує всіх нас у спільній справі побудови кращої долі, в єднанні та порозумінні заради майбутнього України. Пробудиться не тільки земля, а й усі наші надії та сподівання, бажання робити добро, відроджувати національні традиції та стверджувати українську державність.

Бажаю, щоб життя розквітало духовною силою і було окрилене радістю. Нехай Господь допомагає всім нам не зійти з праведного шляху, підтримує всіх нас у добрих помислах і діях, а свято Воскресіння Христового обдарує всіх нас щастям і здоров”ям, принесе світло і любов у наші родини.

Христос Воскрес!


Голова районної державної
адміністрації О.А.Шпак