back

16 травня 2017

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про програму грантів проекту USAID «Агросільрозвиток», спрямовану на розбудову спроможності галузевих асоціацій і громадських об’єднань аграрного сектору розробляти пропозиції для покращення аграрної політики, законодавчого і регуляторного середовища в АПК України.

У межах цієї програми галузевим асоціаціям і громадським об’єднанням АПК будуть надані до 10 грантів на виконання таких робіт із розвитку їх спроможності:

• проведення аналізу існуючих проблем аграрної політики чи конкретної галузі.

• розробка стратегічних документів, моделей, концепцій, програм, рекомендацій, проектів законів, нормативних актів тощо.

• організація і проведення професійних обговорень між учасниками ринку у форматі семінарів, круглих столів і конференцій із залученням підприємців, представників уповноважених урядових органів та інших зацікавлених осіб.

• організація і проведення обговорення підготовлених матеріалів на засіданнях Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

• проведення інших заходів з розвитку аналітичного потенціалу асоціацій, необхідного для проведення аналізу і досліджень з питань роботи галузі.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) необхідно надсилати в електронному вигляді на адресу проекту «Агросільрозвиток» gran[email protected] з посиланням на RFA ARDS-G1-01 у темі листа. Заявки мають бути подані не пізніше 18:00 годин 12 червня 2017 року. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають умовам конкурсу, розглядатися не будуть.

Усі питання необхідно надсилати на ім’я керівника відділу грантів і контрактів Володимира Наконечного на електронну адресу: [email protected].

Проект «Агросільрозвиток» також проведе семінар з питань підготовки заявок 23 травня 2017 р. у своєму офісі за адресою: м. Київ, б-р Тараса Шевченка, буд. 35, бізнес-центр «Європа Плаза», корпус 2, 6-й поверх з 10:00 до 12:00. Семінар дозволить зацікавленим заявникам, які відповідають критеріям прийнятності, поставити питання і отримати пояснення щодо порядку заповнення аплікаційної форми. Зацікавлені заявники повинні підтвердити свою участь, надіславши інформацію про прізвище, ім’я та по-батькові учасника і назву організації на ім’я керівника відділу грантів і контрактів Володимира Наконечного, на адресу [email protected]. Присутніми на семінарі можуть бути не більше двох представників від кожної організації. Відшкодування витрат, пов’язаних з участю у семінарі, не передбачається.

Файли: • rfa-01_industry_associations.pdf 1.1 МБ

Детально: http://www.gurt.org.ua/news/grants/38410/