back

Введено в дію новий Порядок забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації

06 червня 2012

Соціальними ініціативами Президента України передбачено забезпечити до 1 вересня поточного року протезами та кріслами колісними інвалідів, які цього потребують.

Відповідно до нового Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідам, дітям – інвалідам видаються направлення на всі технічні засоби, що виготовляються в умовах серійного виробництва. Забезпечення засобами реабілітації здійснюється трьома шляхами за вибором інваліда: безпосередньо через підприємства, що виготовляють зазначені вироби; через сервісні центри та через управління праці та соціального захисту населення Бахмацької райдержадміністрації.

Підставою для забезпечення є наявність медичних показань, зазначених в індивідуальній програмі реабілітації, паспорт, висновок МСЕК про встановлення інвалідності, ідентифікаційний номер, пенсійне посвідчення (для дітей-інвалідів - довідка про склад сім’ї, свідоцтво про народження, висновок ЛКК).

У поточному році видано інвалідам району 13 крісел колісних, проведено анкетування 9 інвалідів, які у 2012 році мають право на отримання вищезазначених засобів. Отриману інформацію внесено до централізованого банку даних з проблем інвалідності.

За детальною інформацією щодо необхідності забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (м. Бахмач, вул. Жовтнева,42, кабінет 12, тел. 3-11-50).

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації