back

02 жовтня 2020

Проведено прийом та консультування громадян у Сновському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області.

Сьогодні, 2 жовтня 2020 року згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги начальник Сновського бюро правової допомоги Ірина Литвиненко провела консультування громадян.

За отриманням правової консультації звернулось двоє осіб. Питання стосувались земельного та житлового законодавства в частині вирішення питань щодо розподілу майна, відновлення права користуватися жилим приміщенням в зв’язку з тривалим не проживанням в ньому, як колишнього члена сім’ї за поважної причини. На усі порушенні питання було надано вичерпну інформацію в межах чинного законодавства.

Під час заходу Ірина Литвиненко проінформувала присутніх щодо реалізації проекту «Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» спрямовану на підвищення обізнаності власників та користувачів земельних ділянок щодо прав на землю та способів їх захисту.

Захід відбувся на виконання Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України, Державною установою «Центр пробації» та Кординаційним центром з надання правової допомоги від 17.09.2018 №4.

Нагадуємо, що фахова правова допомога надається Сновським бюро правової допомоги з 9-00 год. до 18-00 год. з понеділка по п'ятницю за адресою: м. Сновськ, вул. Миру 51а, тел.: (0254) 2-13-48.

Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 9-00 год. до 18-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Титаренка С., буд. 6а, тел.: (0244) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.