31 січня 2011

Державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» здійснює діяльність за рахунок бюджетних коштів в межах заходів загальнодержавної, обласної та місцевих програм розвитку малого і середнього підприємництва.

Основними напрями діяльності Фонду є:

Надання фінансової підтримки суб’єктам підприємницької діяльності, які реалізують інвестиційні проекти в пріоритетних напрямках розвитку підприємництва, визначених Обласної та місцевими програмами.

Фінансово-кредитна підтримка ндається на конкурсних засадах суб’єктам малого підприємництва, які здійснюють діяльність в пріоритетних напрямках, за рішенням інвестиційної ради Фонду у формі фінансового кредиту через уповноважені банки строком до 5-х років під 16% річних в національній валюті, за умов надання застави (поруки) та прийняття уповноваженим банком рішення про кредитування.

Також, фінансова підтримка надається у формі часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами (до 75% від загальної суми нарахованих та сплачених відсотків по кредиту після погашення всіх кредитних зобов’язань), залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва у фінансово-кредитних установах.

За більш детальною інформацією звертатися в відділ економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації, к. № 16, або по тел: (04654) 2-13-52.

Заявки суб’єктів малого підприємництва на участь у конкурсі приймаються за адресою : 14005, м. Чернігів, пр-т. Миру 49-а, оф.307-310, Державна організація „Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області”,

тел. 65-15-12, 69-95-27. моб.т. 067-440-22-25

Щодо сприяння розвитку підприємницства. Можливість отримання програмного забезпечення CRM-систему

До уваги суб’єктів підприємництва

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ІСС Ukraine) продовжує формування мережі міжнародних центрів ділового співробітництва ІСС Ukraine в країнах Перської затоки з метою розширення перспективних ринків збуту продукції національних товаровиробників, зміцнення позитивного іміджу Україні в арабському світі та залучення в економіку України іноземних інвестицій.

Такі центри вже відкрито у Саудівській Аравії, Державі Кувейт та Об'єднаних Арабських Еміратах, найближчим часом очікується відкриття центру у Державі Катар.

На сьогодні перспективними напрямками ділової взаємодії можуть бути: продукти харчування, загальна продукція АПК, деревина та вироби з неї, металоконструкції та інше, що на погляд регіонального бізнесу, може становити інтерес для країн Перської затоки, у тому числі сучасно оформлені інвестиційні проекти.

Пропозиції надавати на електронну адресу регіонального представництва ІСС Ukraine у Чернігівській області (e-mail: [email protected]).

Елементи інфраструктури підтримки підприємництва у Сновському районі станом на 01.07.2016 року